Зустрічі здобувачів вищої освіти зі стейкхолдерами

За ініціативи завідувача кафедри підтримання льотної придатності повітряних суден Олександра Попова 28 червня 2023 року відбулася зустріч (в режимі онлайн) здобувачів вищої освіти з генеральним директором ТОВ “АВІАТЕХСЕРВІС” Олексієм Анатолійовичем Куцаковим. Олексій Анатолійович акцентував увагу на сучасних проблемах авіаційної галузі під час воєнного стану, програмах подовження ресурсу вітчизняних повітряних суден, механізмах адаптації нормативно-правових актів України до міжнародних стандартів системи якості.

Здобувачі магістерського рівня вищої освіти спеціальностіОПП «Якість, стандартизація та сертифікація») активно долучилися до обговорення порядку допуску авіаційного персоналу до льотної експлуатації повітряних суден у державній авіації України. Учасники зустрічі відмітили перспективи розробки та впровадження нових технологічних процесів при технічному обслуговуванні та ремонті авіаційної техніки, освоєння нової та модернізованої авіаційної техніки та обладнання, удосконалення шляхів сертифікації продукції та послуг в авіаційній галузі.

Також здобувачів цікавили питання працевлаштування та можливість проходження науково-дослідної та переддипломної практик на підприємствах авіаційної галузі в умовах воєнного стану.