Засідання міжкафедрального наукового семінару

10 листопада 2022р. на кафедрі авіаційних двигунів НАУ відбулося засідання  міжкафедрального наукового семінару з обговорення результатів дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, виконаної головним конструктором ДП «Івченка-Прогрес»  Жорником Олегом Володимировичем  під науковим керівництвом  д.т.н. Балалаєвої К.В.

Тема дослідження «Підвищення ефективності дозвукового вхідного пристрою силової установки з турбогвинтовентиляторним двигуном»  викликала дуже значний інтерес  у присутніх.

На засіданні семінару були присутні представники п`яти  кафедр НАУ, серед яких 7 докторів технічних наук,  7 кандидатів технічних наук, а також  представники ДП «Антонов» та ДП «Івченка-Прогрес».

Засідання семінару  проводилось одночасно в «онлайн» та в «офлайн» (аудиторному)  режимі під головуванням  завідуючого кафедри авіаційних двигунів професора Терещенка Ю.М.

В обговоренні доповіді  взяли участь  6  учасників семінару, які в цілому дали схвальну оцінку проведених досліджень і зроблених на їх підставі  висновків, а також  висловили ряд побажань щодо підготовки  дисертації  до захисту, що були з вдячністю прийняті автором.