День відкритих дверей Аерокосмічного факультету

20 квітня 2019 року пройшов День відкритих дверей Аерокосмічного факультету, який відбувся в Державному музеї авіації імені О.К. Антонова Національного авіаційного університету.
Відкрив офіційну частину ректор Володимир Ісаєнко, який зазначив, що випускники Аерокосмічного факультету завжди затребувані на ринку праці. Декан факультету Сергій Дмитрієв розповів про історію розвитку факультету та його сьогоднішні здобутки. В.о. начальника військової кафедри університету Юзеф Добровольський запросив відвідати експозиції Державного музею НАУ.
Учні ознайомились зі спеціальностями факультету та діяльністю кафедр, поспілкувались з викладачами, отримали відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо.
Родзинкою Дня відкритих дверей стали екскурсії під час яких всі присутні мали змогу побачити запуск газотурбінного двигуна літака Ан-26, завантаження техніки в Іл-76, відчути себе пілотом в кабінах літаків та гелікоптерів, постріляти в інтерактивному мультимедійному тирі та оглянути експозицію ангару з авіаційними двигунами.