Зустріч з представником компанії вантажного перевізника (випускниця НАУ АКФ 2020 р.)

За ініціативи гаранта ОПП «Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів» другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 272 «Авіаційний транспорт», д.т.н., професора, професора кафедри підтримання льотної придатності повітряних суден АКФ Дмитрієва Сергія Олексійовича, 08 вересня 2023 в режиме on-line відбулась зустріч з здобувачів освітнього ступеня «Магістр» навчальних груп ТО-203М та ТО-204М з представником організації з підтримання льотної придатності повітряних суден, компанії вантажного авіаперевізника, інженером відділу планування технічного обслуговування та інжинірінгу Іриною Анатоліївною Савченко. Спікер зустрічі, доречи, є випускницею АКФ НАУ зі спеціальності 272 «Авіаційний транспорт», ОПП «Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів» другого (магістерського) рівня вищої освіти 2020 року.

Під час зустрічі спікером на підставі особистого досвід під час навчання в НАУ на АКФ за ОПП «Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден і авіадвигунів» другого (магістерського) рівня вищої освіти було акцентовано критичні аспекти в процесі самостійної роботи, якими студенти нехтують. Також було обговорено важливі навички, знання та вміння які мають бути притаманні студентам та випускникам задля підвищення можливостей успішного працевлаштування за фахом, навіть і умовах сучасного стану авіаційної галузі в Україні.

Здобувачів цікавили питання працевлаштування та можливість проходження науково-дослідної та переддипломної практик на підприємствах авіаційної галузі в умовах воєнного стану.

Дякуємо спікеру за змістовну та цікаву зустріч!