Семінар «Контроль якості, сучасні матеріали та триботехнології в машинобудуванні» в рамках XXIV МНПК «Політ. Сучасні проблеми науки»

Кафедра прикладної механіки та інженерії матеріалів традиційно долучилася до цьогорічної ХХІV міжнародної науково-практичної конференції “ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки”.

В форматі семінару «Контроль якості, сучасні матеріали та триботехнології в машинобудуванні» з цікавими доповідями виступили здобувачі першого, другого та третього рівнів вищої освіти. У заслуханих доповідях піднімались актуальні питання в напрямку проектування, виготовлення та впровадження композиційних матеріалів в конструкціях повітряних суден, застосування сучасних технологій зміцнення та відновлення деталей, стандартизації систем управління в авіаційній галузі, акредитації випробувальних лабораторій, галузевих технологій та обладнання в машинобудуванні, механіки сейсмічних коливань.

Відбулося обговорення представлених доповідей та жвава дискусія. які сприяли обміну думками та ідеями. Такі заходи дозволяють майбутнім інженерам розширити свої знання, уміння та навички із загальнотехнічних наук, що, безсумнівно, допоможе їм у майбутньому професійному зростанні. Питання, які обговорювалися, дозволили виявити перспективні напрямки подальших досліджень, які мають знайти відображення в кваліфікаційних роботах магістрів та дисертаційних дослідженнях молодих науковців.

Загалом конференція традиційно пройшла у дружній співпраці науково-педагогічного складу кафедри та здобувачів. Дякуємо учасникам конференції за участь і цікаві наукові доповіді. Щиро бажаємо талановитій молоді бути активними у пошуку нових ідей.

Програма Політ 2024