Запрошуємо на зустріч з доктором Рамасуббу Сундер, який виступить з доповіддю: «Аналітична та експериментальна методика на підтримку розрахунків на залишкову довговічність елементів авіаційних конструкцій»

10 жовтня об 10:00 на кафедрі конструкції літальних апаратів (аудиторія 11.220)  у рамках VIII Всесвітнього конгресу «Авіація у XXI столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології» виступить доктор Рамасуббу Сундер – директор з досліджень Bangalore Integrated System Solutions (P) Ltd. із доповіддю: «Аналітична та експериментальна методика на підтримку розрахунків на залишкову довговічність елементів авіаційних конструкцій»
Доктор Рамасуббу Сундер після закінчення у 1976 році з відзнакою Київського інституту інженерів цивільної авіації, продовжив навчання у аспірантурі і в 1978 році достроково захистив кандидатську дисертацію.
У період з 1978 р. по  1993 р. він працював у Національній аерокосмічній лабораторії Індії.
У 1992 році Р.Сундер заснував власну компанію із проектування та виготовлення випробувальних систем Bangalore Integrated System Solutions (P) Ltd., яка зараз відома в усьому світі.
Доктор Рамасуббу Сундер є:
– членом американської міжнародної організації, що розробляє і видає стандарти для матеріалів, продуктів, систем та послуг (ASTM) та членом комітету ASTM E-8 (втома та рунування)  і D30 (композити).
– вченим професором Казанського аерокосмічного університету, Томського політехнічного університету та Волгоградського державного технічного університету
– науковим співробітником Індійської академії наук.
– президентом Індійського товариства цілісності конструкцій
Автор близько 70 публікацій.