Участь у засіданні інноваційного аерокосмічного кластера «Мехатроніка»

Представники НАУ взяли участь у розширеному засіданні Харківського інноваційного аерокосмічного кластера «Мехатроніка» та кластера «NanoMicroMaterialsPhotonic.NRW» з німецького Дюссельдорфа. Захід, присвячений співпраці аерокосмічних галузей України та Німеччини у сфері нано-технологій, фотоніки та сучасних матеріалів, відбувся в Харкові за участі асоціацій «Укравіапром» та «КОСМОС».
Під час зустрічі обговорили низку питань щодо розвитку співпраці в галузі аероспейсу між Україною та Німеччиною, у тому числі, питання участі українських виробників у міжнародній виставці ILA – 2020.
На засіданні виступили представники кластерів «Мехатроніка» та «NanoMicroMaterialsPhotonic.NRW», Асоціації «Укравіапром», Асоціації «Космос», ЗВО України, науково-дослідних установ, наукових організацій НАН України, Торгово-промислової палати України, УСПП. Від НАУ з доповідями виступили завідувач кафедри аерокосмічних систем управління Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Валерій Азарсков і доцент кафедри конструкції літальних апаратів Аерокосмічного факультету Вадим Закієв.