Інститут новітніх технологій та лідерства НАУ запрошує студентів АКФ

Запрошуємо на презентацію Стартап школи Інституту новітніх технологій та лідерства Національного авіаційного університету.
Метою цього онлайн заходу є ознайомлення здобувачів вищої освіти з діяльністю Стартап школи, головною місією якої є розвиток в Університеті підприємництва як культури, підтримки інноваторів і розробників наукових і науково-технічних проєктів.
Учасники вебінару дізнаються про етапи навчання інноваційному підприємництву та можливості, що надає Школа для формування технологічних і бізнес-ідей. Також обговоримо важливість розробки проєктів, створення прототипів науково-технічних продуктів та їх комерціалізації.
Слід зазначити, що за поточний рік роботи Стартап школа об’єднала зусилля 14 команд інноваційних проєктів. Розробники з трьох факультетів НАУ представили свої напрацювання на всеукраїнських і міжнародних форумах, конкурсах інженерних та інноваційних стартапів, серед них: Всеукраїнський форум Innovation Fest, конкурс IT-Eureka, Yangel Big Bang, Verrnadsky Challenge, Star Track тощо.
Проєкти, які супроводжували співробітники Центру трансферу технологій, були високо оцінені суддями й організаторами вищезазначених конкурсів.
Стартап школа НАУ допоможе пройти шлях від ідеї стартапу до створення бізнес-моделі, залучення перших користувачів і перевірки основних гіпотез, пошуку інвестицій та розвитку бізнесу, адже це середовище для прогресивних інноваторів. Саме тут творчі особистості отримують ідеальні умови для втілення своїх ідей та мрій.
Місце проведення: Google Meet (meet.google.com/jhm-jrho-hsr)
Дата: 09 лютого 2021
Час: 14:30
Запрошуємо всіх бажаючи!