Спеціальність

Галузь знань: Механічна інженерія
Спеціальність: 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка
Освітня програма:Композиційні матеріали і конструкції
Форма навчання: очна (мова навчання – українська, англійська), заочна (мова навчання – українська).
Предмети у сертифікаті ЗНО: українська мова та література; математика; фізика або іноземна мова.
Термін навчання: бакалавр – 4 роки; магістр – 1,5 роки.
Зміст навчання: Розробка конструкцій з композитних матеріалів авіаційного та іншого призначення. Тривимірний розрахунок (ABAQUS, Lira, Cosmosта ін.) та експериментальні випробування на міцність конструктивних елементів техніки. Розробка технологічних процесів виготовлення композитних конструкцій.
Викладацький склад кафедри: професори – доктори наук, доценти – кандидати наук, кваліфіковані викладачі, які мають досвід роботи як у навчальних так і у науково-дослідних закладах.
Матеріально-технічна база: На кафедрі працює випробувальна лабораторія міцності матеріалів та конструкцій, науково-виробнича ділянка композитів, спеціалізована лабораторія ударної міцності матеріалів та конструкцій, комп’ютерний клас, дві навчальні аудиторії-лабораторії опору матеріалів та дві аудиторії для практичних занять.
Працевлаштування: В провідних державних та приватних авіа, ракето, авто та суднобудівних і залізничних підприємствах та фірмах, а також в галузях виробництва товарів широкого побуту і спорту України та зарубіжжя.
Звертайтесь до нас: 03058, м. Київ-58, просп. Космонавта Комарова, 1, корп. 1,
ауд.1.115, 1.117, 1.119 тел. (044) 406-72-73, 497-51-48
E-mail: petrpav@nau.edu.ua,
Facebook: www.facebook.com/nauaki