Засідання секції “”Автоматизація та енергозбереження на авіаційному транспорті”” в рамках X Всесвітнього конгресу “Авіація в ХХІ столітті

28 вересня 2022 року відбулось засідання секції “АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ НА АВІАЦІЙНОМУ ТРАНСПОРТІ” в рамках X Всесвітнього конгресу “Авіація в ХХІ столітті – Безпека в авіації та космічні технології” (Київ, НАУ) / Tenth World Congress “AVIATION IN THE XXI-st CENTURY” – “Safety in Aviation and Space Technologies”.
До участі у проведенні засідання секції були залучені провідні фахівці авіаційної та космічної галузі Національного авіаційного університету та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Серед доповідей, в яких визначено наукову і практичну цінність, можна відмітити:
«Надійність одноелектронних наносхем в космічних умовах експлуатації», авторів О.О. Нагайченко, О.С. Мельник (Національний авіаційний університет, Україна).
«Шляхи енергозбереження на авіаційному транспорті», авторів Н.П. Соколова, Д.М. Щербина, Б.Ю. Цвік (Національний авіаційний університет, Україна).

Бажаємо всім учасникам наснаги, нових звершень та досягнень.