Засідання секції «Аерокосмічна та авіаційна інженерія» в рамках ХХІV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки»

На кафедрі конструкції літальних апаратів відбулось засідання секції «Аерокосмічна та авіаційна інженерія» в рамках ХХІV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»
Цей захід зібрав студентів та молодих вчених з Національного авіаційного університету (НАУ), Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (НТУУ КПІ), Національного авіаційного університету “Харківський авіаційний інститут” (НАУ ХАІ), а також представників компанії Прогрестех-Україна.
Доповідачі представили свої дослідження та розробки за авіаційним спрямуванням, починаючи із дослідження механічних характеристик матеріалів та конструкцій, і до охолодження ракетних сопел та конструкцій космічних скафандрів.
Доповіді викликали жваву дискусію, яка тривала декілька годин. Організатори секції висловлюють подяку Progresstech-Ukraine за інформаційний супровід цієї події, яка зібрала велику аудиторію слухачів – понад 100 учасників, що свідчить про значний інтерес до тематики та актуальність дискусій на конференції.
Такий обмін досвідом та ідеями сприятиме розвитку сучасних технологій та зміцненню співпраці між науковими установами та підприємствами в авіаційній галузі.