Міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси ІІРТК-2022»

17-18 травня 2022 р. на кафедрі Комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій в режимі онлайн-відеоконференції пройшла XV Міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси ІІРТК-2022».

В ході конференції було заслухано привітальне слово Кваснікова В. П., Заслуженого метролога України, д.т.н., професора, завідувача кафедри Комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій Національного авіаційного університету та Древецького В. В., д.т.н., професора, завідувача кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій Національного університету водного господарства та природокористування, віце-президента Інженерної академії України. Протягом конференції було заслухано та обговорено доповіді більш як 150 учасників конференції.

Усі доповіді викликали активні дискусії. Учасники з цікавістю задавали питання та глибоко обговорювали з доповідачами проблематику їх наукових досліджень, розвиток науки і техніки. Також окрему зацікавленість викликали напрями впровадження розробок в галузевих підприємствах.

Всього на конференції представлено 86 доповідей, участь прийняло 156 учасників з 7 країн світу.