18 травня відбулась зустріч випускників Механічного факультету 1978 року. До них приєдналися їх викладачі та наставники Зайвенко Григорій Максимович та Шевчук Віталій Серафимович.
Випускники 1978 року завітали до альма-матер
![](http://aki.nau.edu.ua/wp-content/uploads/IMG_1490_.jpg)
18 травня відбулась зустріч випускників Механічного факультету 1978 року. До них приєдналися їх викладачі та наставники Зайвенко Григорій Максимович та Шевчук Віталій Серафимович.