Якщо є бажання, то Європа може бути і в НАУ

В черговий раз, найкращі студенти професора Астаніна В’ячеслава Валентиновича, успішно пройшли наукове стажування на базі Дрезденського технічного університету , на факультеті Машинознавства, інституті Легких конструкцій та штучних композиційних матеріалів, що очолює відомий німецький спеціаліст – професор Вернер Хуфенбах.(ФРН)

Бондар Назарій (ФЛА 501), Возненко Сергій (ФЛА 406) та Діденко Олександр (ФЛА 406). стажувались з 24.11.2013 по 20.02.2014.

За час стажування молодь ознайомилась із найсучаснішими методами розрахунків на міцність новітніх композиційних матеріалів та конструкційних елементів. Ознайомились та прийняли безпосередню участь у технологічних процесах виготовлення та випробування силових конструктивних елементів транспортної техніки, зокрема авіаційної та автомобільної. Власноруч виготовили контрольні зразки та елементи для своїх майбутніх магістерських робіт, за напрямками кафедри Механіки, Аерокосмічного інституту.

Крім того, ознайомились з відомим європейським університетом, відвідали навчальні заняття разом із німецькими студентами.

По закінченні, кожний з студентів, підготував та виступив із доповіддю на семінарі, перед німецькими фахівцями. Доповіді отримали схвальні відгуки та пропозицію про подальшу співпрацю.

У вільний від наукової роботи час, студенти встигли відвідати відомі історичні пам’ятки Східної Німеччини.