Студенти відвідали виставку «LED Еxpo-2019»

10 -12 вересня студенти  Аерокосмічного факультету спеціальності 141 «Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки» освітньо-професійної програми «Світлотехніка і джерело світла» разом з викладачами кафедри комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій Квач Ю.М. та Яреміч Т.І. відвідали виставку «LED Еxpo-2019», прийняли участь у роботі конференції «LED PROGRESS» та відвідали школу «LED Еxpo».
На виставці свою продукцію представили 78 компаній з 10 країн: Україна, Республіка Білорусь, Польща, Угорщина, Німеччина, Болгарія, Фінляндія, США, Південна Корея та Китай.
В роботі конференції розглядались питання щодо лазерних та світлових проекцій, автономних світлодіодних світильників-маркерів, норми вуличного освітлення у Європі і їх дотримання, інновацій на базі світлодіодних драйверів для вуличного і внутрішнього освітлення, інтелектуальних SMART-систем управління освітленням для обмежених екосистем в Україні, визначення співвідношення між інтенсивністю компонентів RGBW систем освітлення.
Студенти отримали можливість поспілкуватися з випускниками зі спеціалізації «Світлотехніка і джерела світла», ставили питання і отримували відповіді від фахівців.
Мали змогу відвідати школу «LED Еxpo» з розглядом питань: можливості світлотехнічних програм з розробки динамічних проектів зовнішнього архітектурного освітлення, повний цикл робіт по впровадженню проектів реновації освітлювальних систем комунального та соціального призначення, аудит – модель реновації.
Студенти ознайомитись зі світловими рішеннями від лідерів світового ринку таких як: CREE, компаній: «LED Effect», Eurolamp, EkoLamp та інших з демонстрацією дистанційного керування вуличного освітлення.