02 лютого 2019 року в Приймальної комісії НАУ пройшов “День відкритих дверей НАУ”. Майбутні абітурієнти отримали відповіді на усі актуальні питання: перелік спеціальностей (спеціалізацій), вартість навчання, кількість місць державного замовлення, можливість навчатися на кафедрі військової підготовки; особливості заочного та дистанційного навчання, паралельне навчання, друга вища освіта. Також абітурієнти разом з батьками мали змогу відвідати Навчальний ангар НАУ.
День відкритих дверей
![](http://aki.nau.edu.ua/wp-content/uploads/512-e1549272578915.jpg)