СТУДЕНТИ АКІ ВІДВІДАЛИ МІТИНГ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ОСНОВОПОЛОЖНИКА ВИЩОГО ПІЛОТАЖУ ПЕТРА НЕСТЕРОВА

8 вересня минуло майже 100 років від дня загибелі видатного льотчика, основоположника вищого пілотажу Петра Нестерова. Цій даті був присвячений мітинг Пам’яті, що відбувся 7 вересня біля могили Нестерова на території київського Державного історико-меморіального Лук’янівського заповідника.

Петро Нестеров посідає особливе місце в історії авіації. Ще на початку російського повітроплавання він здійснив ряд унікальних для того часу далеких перельотів, а 8 вересня 1913 року над Києвом виконав свою знамениту “Мертву петлю”. Нестеров є автором багатьох ідей з питань взаємодії авіації з сухопутними військами. Загинув прославлений ас, здійснюючи перший у світі повітряний таран.

Вшанувати пам’ять видатного льотчика, життя якого було тісно пов’язане з Києвом, прийшли представники Міністерства оборони України, Посольства Російської Федерації в Україні, Аташе з питань оборони Посольства Російської Федерації в Україні, Авіазаводу імені Антонова та студенти 1 курсу Аерокосмічного інституту., факультету літальних апаратів.

Від АКІ на мітингу Пам’яті виступили доцент  Братіца Леонід Степанович та студент 4 курсу АКІ, майбутній авіаконструктор Тимофій Яковлєв, який разом с батьком Юрієм Яковлєвим встановив світовий рекорд у 2012 році і зайняли 2 місце на чемпіонаті Європи з надлегкої авіації на літаку «Аэропракт -30» власної конструкції.

Покладання квітів до могил П.М. Нестерова та Є.М. Крутеня