Мастер шеф АКІ

Напередодні головного свята березня, а саме Міжнародного жіночого дня, студентський актив Аерокосмічного інституту вирішив провести кулінарний конкурс між студентами. Формат заходу був запозичений у популярної української телепрограми «Майстер Шеф».

Серед охочих було набрано дві команди учасниць, які обрали собі капітанів чоловічої статі. Перша команда була відібрана з представниць конкурсу «Міс Аерокосмічний інститут» які взяли на себе роль світської частини студенток і назвалися «Зважені та щасливі». Друга ж команда представляла більш «домашню» частину студенток, вони взяли на себе роль домогосподарок і обрали назву «Роллтон».

Склад команд:

«Зважені та щасливі» – капітан: Гнатюк Владислав. Учасниці: Сокіл Валентина; Оселедець Юлія; Ціпов’яз Анна; Аліна Резніченко.

«Роллтон» – капітан: Шейко Олександр. Учасниці: Ольга Варвинець, Даша Михайлова, Яна Єременко; Ірина Ковальчук.

Звичайно конкурс був би не цікавий без третьої команди, що не приймала участь, а лише оцінювала. На позиції журі були запрошені представники адміністрації АКІ, а саме: декан ФЛА – Ігнатович Сергій Ромуальдович, заступники декана – Харченко Олена Василівна (ФЛА), Бородій Віктор Миколайович (ФЛА) і Іллєнко Сергій Сергійович (МЕФ), голова студ.Ради НАУ – Тетяна Григор’єва, голова профспілки АКІ – Кулієв Руслан.

За правилами, команди повинні були представити на оцінку журі три страви. Насамперед були подані салати. Перша команда представила власну інтерпретацію салату «Цезар», з додаванням авіаційного колориту він отримав назву «Гагарін». Друга команда вирішила не відходити від стандартних рецептів і приготувала класичний «Грецький салат».

У другому етапі конкурсу команди отримали більш складне завдання – основне блюдо. У цій частині друга команда вирішила перехопити першість в оригінальності і приготувала страву під складною назвою «Ілюзія просторового положення» (рецепт залишився в секреті). Перша команда подала журі спагетті з куркою і особливим соусом «Пропелер».

Окрема вдячність ведучим заходу, учасникам команди КВК «Між рядків» Тетяні Шугаєвій і Станіславу Підлісному, адже вони розважали всіх присутніх під час процесу приготування. Хочеться відзначити і незабутню команду фокусників та студентів із вокальними номерами. Під час виконання останньої пісні, української групи Бумбокс  „Вахтерам”, слова підспівував не тільки зал, як було і раніше, але і багато членів журі, створивши таким чином один спільний святковий голос заходу.

В останньому етапі, учасникам потрібно було приготувати десерт. Перша команда приготувала банановий пиріг «Аеростат», в той час як друга подала традиційний італійський десерт «Панна-кота». В цей же час команди роздавали заздалегідь підготовлені млинці з різними смаками, щоб долучити глядачів до дегустації і подякувати за підтримку.

Добре розсмакувавши десерт, команда журі підрахувала бали всіх етапів і оголосила команду «Роллтон» переможцем. Всі учасники та найактивніші вболівальники отримали призи. Журі висловили теплі слова адресовані організаторам та учасникам заходу, і так само вручили свої подарунки. Капітани команд подякували глядачам та привітали всіх дівчат з наступаючим святом. Після чого, всі ситі і задоволені розійшлися готуватися до того самого дня, який щороку нагадує нам про важливу роль жінок в нашому житті, а головне родині.

Автор – Карабаєв Ілля 3 курс ФЛА

Фото – Коба Андрій 3 курс МЕФ