Кубок першокурсників ФЛА АКІ

4 червня 2014 року, в ангарі Національного авіаційного університету, пройшло святкове вручення кубку „Краща група факультету” серед студентів першого курсу ФЛА АКІ 2013-2014 н.р.

Студенти представили на конкурс презентації своїх груп та відео, про перший навчальний рік в стінах університету. Окрім творчих робіт, оцінювались успішність, відвідування навчальних занять та особисті досягнення студентства.

Оцінку робіт проводило журі АКІ у складі:

Директор АКІ – Шмаров В.М., декан ФЛА – Ігнатович С.Р., заступники декана ФЛА – Харченко О.В., Бородій В.М., співробітники дирекції та деканату – Борисова Л.В., Черненко Н.Г., Левченко О.В., Головко О.М., Студ директор АКІ – Давідян Анжеліка, голова профспілки АКІ – Чорний Григорій.

За результатами роботи журі, кращою групою факультету було обрано групу ТА-104. Група виграла змагання та отримали кубок факультету, грамоту „Краща група факультету”, два сертифікати номіналом 200 грн. в піцерію „Мафія” та сертифікат на допомогу від деканату.

Окрім цього були відзначені і інші групи, з врученням відповідних нагород:

Грамоту „За толерантність та інтернаціоналізм”  отримала група ЛВ-101

Грамоту „За краще відео” отримала група АО-102

Грамоту „За кращу презентацію групи” отримала група ТА-104

Грамоту „Наймужніша група”  отримала група ТО-105

Грамоту „За кращу успішність” отримала група ТА-106

Окрему нагороду від директора АКІ у номінації „Найактивніша група факультету” отримала група ТА-107. У подарунок – ISIC від профспілок НАУ.

Грамотами були відзначені наступні студенти:

Кравченко Антон, командир групи ТО-103 був нагороджений грамотою „Кращий командир” та призами (ISIC і картку поповнення мобільного на 100 грн.)

Янчуков Денис ТО-103 був нагороджений грамотою „За професійне висвітлення життя факультету у ЗМІ”, у подарунок отримав ISIC.

Грамоти „За успіхи у навчанні”  та ISIC у подарунок отримали:

ГОРДИНЯК Василина Євгенівна ТА-104,

КЛИМЕНКО Ольга Петрівна ТА-106,

НОВИЦЬКА Катерина Іванівна ТА-106.

Адміністрація факультету щиро вдячна всім учасникам, та бажає Вам успіхів у наступному році!