Антонівські читання

1 березня 2012 року в залі вченої ради Національного авіаційного університету відбулося засідання секції «Антонівські читання», яке проходило в рамках Міжнародної науково-практичної конференції студентів і молодих учених «ПОЛІТ-2012». Захід був присвячений 106-ій річниці від дня народження видатного авіаконструктора Олега Костянтиновича Антонова.

В його роботі брали участь: заступник Генерального конструктора ДП «АНТОНОВ» Олег Богданов, професор кафедри вищої математики Анна Антонова (донька Олега Антонова), вчені, викладачі та студенти Аерокосмічного інституту.

Зі вступним словом до учасників зустрічі звернувся  директор АКІ д.т.н., проф. Валерій Шмаров. Під час роботи секції були заслухані доповіді студентів, переглянуто відеофільм «Матриця Антонова». Анна Антонова розповіла про життєвий шлях батька та продемонструвала фільм про відкриття експозиції в Залі Слави Аерокосмічного музею (м. Сан-Дієго, США), присвяченої Олегу Антонову. Олег Богданов розповів про плани підприємства та запросив випускників НАУ до співпраці. Він також подарував учасникам заходу пам’ятні сувеніри.

Співробітники науково-технічної бібліотеки НАУ підготували для учасників засідання експозицію книг про видатного авіаконструктора.