Спеціальність кафедри ТА

Галузь знань: 27 Транспорт

Спеціальність: 272 Авіаційний транспорт

Спеціалізація: Технології робіт та технологічне обладнання аеропортів

Технології використання спеціальної автомобільної техніки та обладнання аеропортів під час наземного обслуговування повітряних суден, пасажирів та вантажів. Окремо вивчаються технології з  утримання аеродромів у готовності до польотів,  та забезпечення аеропортів пально-мастильними матеріалами (ПММ).

Практика та перспективи працевлаштування: служби аеропортів, підприємства з постачання ПММ, автотранспортні компанії та авіаційні заводи.

Форма навчання: Очна,  навчання англійською мовою

Предмети у сертифікаті ЗНО: українська мова та література; математика; фізика або іноземна мова.

Термін навчання: бакалавр – 4 роки; магістр – 1,5 роки.

Практична підготовка студентів проводиться у філіях кафедри, що знаходяться в міжнародних аеропортах «Бориспіль» і «Київ» (Жуляни).
Студенти вивчають сучасну авіаційну наземну техніку провідних світових брендів.
За час навчання наші студенти мають можливість стажуватися в аеропортах і авіапідприємствах України, проводити наукові дослідження у інститутах Національної академії наук України.
Ми пишаємось унікальністю спеціальності, за якою в авіаційних навчальних закладах СНД готують лише на кафедрі технологій аеропортів Національного авіаційного університету.
Ми пишаємось сотнями наших випускників, які ефективно працюють практично у всіх аеропортах СНД, обіймаючи високі інженерні посади, керують аеропортами.
Базова освіта, високий рівень теоретичної і практичної підготовки, фундаментальне знання авіаційної наземної техніки та аеропортових технологій дозволяє нашим випускникам успішно і ефективно реалізуватись у різних галузях економіки, знайти себе в житті.