Спеціальність кафедри ТА

Галузь знань: 27 Транспорт

Спеціальність: 272 Авіаційний транспорт

Освітно – професійна програма: Технології робіт та технологічне обладнання аеропортів
Форма навчання: очна (мова навчання – українська, англійська), заочна (мова навчання – українська).
Предмети у сертифікаті ЗНО: українська мова та література; математика; фізика або іноземна мова.
Термін навчання: ОС бакалавр – 4 роки; ОС магістр – 1,5 роки.
Об’єкт вивчення: Технології використання авіаційної наземної техніки (АНТ) та обладнання аеропортів під час наземного обслуговування повітряних суден, пасажирів та вантажів, технології з експлуатаційного утримання аеродромів та забезпечення аеропортів пально-мастильними матеріалами (ПММ).
Викладацький склад кафедри: професори – доктори наук, доценти – кандидати наук, кваліфіковані викладачі, які мають досвід роботи в аеропортах, на виробництві та у науково-дослідних структурах.
Практика та перспективи працевлаштування: більшість наземних служб аеропортів (служба спецтранспорту, служба ПММ, служба головного механіка, аеродромна служба, служба авіаційної безпеки, служби обслуговування пасажирських та вантажних перевезень тощо), хендлінгові компанії з наземного обслуговування повітряних суден, авіакомпанії, підприємства з постачання ПММ, автотранспортні компанії, сервісні центри з обслуговування АНТ та інших транспортних засобів, авіаційні заводи.
Практична підготовка студентів проводиться у філіях кафедри, що знаходяться в міжнародних аеропортах «Бориспіль», «Київ» (Жуляни) та ведучих хендлінгових компаніях «Інтеравіа» та «Майстер-авіа». Студенти вивчають сучасну авіаційну наземну техніку провідних світових брендів.
За час навчання наші студенти мають можливість стажуватися в аеропортах і авіапідприємствах України, проводити наукові дослідження у інститутах Національної академії наук України (Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАНУ, Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАНУ та ін.).
Ми пишаємось унікальністю спеціальності, за якою в авіаційних навчальних закладах світу готують ВИКЛЮЧНО на кафедрі технологій аеропортів Національного авіаційного університету. Гарантоване працевлаштування за спеціалізацією «Технології аеропортів та технологічне обладнання аеропортів» забезпечується високим рівнем отриманих знань, вивченням технічної англійської мови за даним фахом.
Ми пишаємось сотнями наших випускників, які ефективно працюють практично у всіх аеропортах України та провідних аеропортах світу (Міжнародний аеропорт Тель-Авіва ім. Бен-Гуріона; міжнародний аеропорт «Калгарі», Канада; міжнародний аеропорт «Дубай», Арабські Емірати тощо), обіймаючи відповідальні інженерні посади, керують підрозділами аеропортів.
Базова освіта, високий рівень теоретичної і практичної підготовки, фундаментальне знання авіаційної наземної техніки та аеропортових технологій дозволяє нашим випускникам успішно і ефективно реалізуватись у різних галузях економіки, знайти себе в сучасному житті.

р.т. (044) 406-74-10
м.т. (066) 734-73-40