Працевлаштування та інформація про роботодавців

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Теоретичний та практичний досвід, отриманий під час навчання, дозволяє долучати наших випускників до робіт над складними проєктами. Так, наприклад, випускники кафедри, які працюють у ТОВ «Прогрестех-Україна» та «Boeing», приймали безпосередню участь у створенні нового літака Boeing 777-Х, а також здійснюють супроводження існуючого парку літаків.

Гарантоване працевлаштування за спеціалізацією мають випускники на ДП «Антонов» у таких відділах, як конструкторсько-дослідний відділ перспективного та попереднього проектування, відділ обладнання для транспортних перевезень та десанту, відділ комп’ютерних проєктів механізації фюзеляжу та інші. Наша молодь активно залучається до нових проєктів із розроблення нових ПС, серед яких латки сімейства Ан-1Х8,

Високий рівень підготовки у рамках англомовного навчання також дозволяє нашим випускникам працевлаштовуватись у організаціях з технічного обслуговування: ТОВ «МАУтехнік», ТОВ «Роза Вітрів», ТОВ «Авіадинаміка» та ін.

Наші студенти також успішно реалізують себе і в інших сферах аерокосмічної (і не тільки) галузі як в Україні, так і закордоном.

 


Статистика працевлаштування випускників ОПП “Обладнання повітряних суден” (2018-2022рр.)
1 – ДП “Антонов”, 2 – Компанія “Boeing”, 3 – ТОВ “Прогрестех-Україна”, 4 – Організації з технічного обслуговування ПС, 5 – Інші організації та установи аерокосмічної галузі, 6 – інша діяльність.

 

НАШІ ОСНОВНІ РОБОТОДАВЦІ

ДП “АНТОНОВ” – український авіабудівний концерн, на якому були створені всесвітньовідомі літаки: Ан-2, Ан-24, Ан-124 “Руслан” та Ан-225 “Мрія”

ТОВ “Прогрестех-Україна” – компанія, що надає інжинірингові та консультаційні послуги в галузі авіабудування. Основний партнер і замовник – фірма BOEING.

ТОВ “МАУтехнік” –   дочірнє підприємство “Авіакомпанії “Міжнародні Авіалінії України”, яке спеціалізується на ремонті та технічному обслуговуванні повітряних суден.

Відео із зустрічей з представниками стейкхолдерів Ви зможете знайти на нашому youtube-каналі за посиланням