Vernadsky Challenge запрошує студентів, дослідників та науковців

VernadskyChallenge- конкурс інженерних стартапів з призовим фондом 2 мільйони гривень. Фінальна частина конкурсу відбудеться 14 жовтня.Дедлайн подачі заявок – 1 вересня 2020 року.
У фокусі інтересів VernadskyChallenge:
– космічні технології (ракети, системи для запуску, супутники, космічна інженерія та усі пристрої, призначені для дослідження та освоєння космосу)
– активна біоелектроніка (пристрої, що допоможуть відновити втрачені функції організму чи замінити орган, біотехнології в медицині, протези, екзоскелети, медичні пристрої, медичне устаткування, технології для людей специфічних професій)
Маєте ідею чи готовий продукт? Розкажіть про них експертам VernadskyChallenge!
1. Перейдіть на сайт vernadskychallenge.com
2. Завантажте та заповніть форму реєстрації
3. Відправте її на talent@vernadskychallenge.com до 1 вересня 2020 року
Усі заявки проходять ретельний відбір, а команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант на розвиток стартапу в еквіваленті 2 мільйони гривень.
Конкурс VernadskyChallenge проводиться з 2015 року за ініціативою мецената, засновника Noosphere Макса Полякова. 8 з 13 переможців VernadskyChallenge, пройшовши “школу конкурсу”, стали учасниками ConsumerElectronicsShow (CES) та TechCrunchDisrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 32 з 45 проєктів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва.відкрив прийом заявок. Призовий фонд конкурсу – 2 мільйони гривень. Фінальна частина конкурсу відбудеться 14 жовтня.