Навчально-науковий центр Прогрестех-Україна запрошує на на підготовчі курси

Розпочався черговий набір слухачів на наші традиційні вечірні курси підготовки до працевлаштування “Основи конструювання авіаційної техніки” (м. Київ)!

Навчання, як і завжди, буде проходити на базі Спільного навчально-наукового центру Прогрестех-Україна та НТУУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського.
Участь у проекті можуть брати студенти старших курсів (з дипломом бакалавра) та випускники БУДЬ-ЯКИХ технічних ВНЗ України. Набір в навчальну групу здійснюється на конкурсній основі за результатами вступного тестування з основ механіки (опору матеріалів), креслення та англійської мови.
Навчання БЕЗКОШТОВНЕ.
Зареєструватися на тестування можливо до 26 вересня поточного року, включно, за посиланням: https://docs.google.com/…/1PKzLc4B28aVrkoQ_qBqMoyRRBNWOO-FT….
Тестування претендентів заплановано на 2 жовтня 2018 року.
Заняття починаються 8 жовтня в Спільному навчально-науковому центрі (головний корпус КПІ) і будуть проводитися тричі на тиждень у вечірній час. Загальна тривалість навчання складе 3 місяці.
Навчальна програма базується на стандартах сучасного інжинірингу та забезпечує випускникам курсів помітну перевагу в конкуренції на ринку праці в сфері інтелектуальних послуг.
P.S. Відновити знання з опору матеріалів та детальніше розібратись у його найважливіших нюансах перед тестуванням можна, подивившись серію чудових лекцій та прочитавши матеріали у групі https://www.facebook.com/groups/1996548980590974.