Як виглядає виготовлення деталей із застосуванням сучасних технологій?

Своїми враженнями ділиться наш студент з кафедри конструкції літальних апаратів

групи АО-304   Ігор Казновецький, який пройшов підготовку за програмою “CNC-Program” від Люблінської політехніки (Польща).
В цьому 40-годинному курсі студенти з різних країн світу навчались виготовляти деталі із застосуванням числове програмне керування технологій.

Курс був проведений Люблінською політехнікою в центрі “Інновацій та передових технологій”, в якому знаходяться різноманітні верстати та станки з числовим програмним керуванням розробки компанії Heidenhain.
Навчання було проведено в дистанційній та очній формі. Під час дистанційних занять студентів ознайомлювали з роботою в тренажері та демонстрували роботу станків по командам, які задавав викладач.
Після цього було 2 дні практичного навчання в центрі “Інновацій та передових технологій” в місті Люблін. В ці дні нас ознайомлювали з технічними характеристиками установок, після чого навчали командному програмуванню і специфіці ведення взаємодії з технікою.

Як це виглядало? Ми займали місця за комп’ютерами, які були підготовлені для роботи з тренажером та вводили команди. Студентам давали креслення деталі, яку мав виготовити станок, після чого студенти вказували через програмний код алгоритм дій, який потрібно відпрацювати станку.