Відкриття XХ міжнародної науково-технічної конференції АС ПГП “Промислова гідравліка і пневматика”

Кафедрою гідрогазових систем Аерокосмічного факультету Національного авіаційного університету, відкрито XХ міжнародну науково-технічну конференцію АС ПГП “Промислова гідравліка і пневматика”.
Конференцію  присвячена 60-річчю заснування кафедри Гідрогазових систем АКФ НАУ, 55-річчю заснування ПрАТ “Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування (КЦКБА)”, та 115-й річниці із дня народження Т.М. Башти, основоположника вітчизняної школи промислової гідравліки, засновника кафедри Гідрогазових систем.
Співорганізаторами конференції виступили Асоціація спеціалістів промислової гідравліки і пневматики АС ПГП та ПрАТ “Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування (КЦКБА)”. Участь у конференції взяли представники вітчизняних і закордонних вищих навчальних закладів, промислових підприємств і науково-дослідницьких організацій.
Метою конференції  пожвавлення професійних контактів між спеціалістами у галузі промислової гідравліки та пневматики, обмін інформацією та підвищення наукового і технічного рівня розробок, також були заслухані готові  до захисту кандидатські та докторські дисертації.

Програма конференції