Наукова конференція секції “Сучасні технології підтримання льотної придатності повітряних суден”

В рамках ХI Всесвітнього конгресу «Авіація в XXI столітті – Безпека в авіації та космічні технології» на кафедрі підтримання льотної придатності повітряних суден АКФ  відбулася наукова конференція  секції “Сучасні технології підтримання льотної придатності повітряних суден”, присвячена питанням екологічної безпеки та технічного обслуговування авіаційної техніки. Участь взяли викладачі кафедр АКФ, студенти, науковці та представники різних організацій, серед яких Льотна академія НАУ.

Доповіді, представлені на конференції, охоплювали такі напрямки як екологічна безпека наземних засобів в аеропортах, вдосконалення матеріалів та технологій для підвищення зносостійкості, впровадження інновацій у технічне обслуговування літаків, а також використання новітніх технологій для моніторингу стану авіаційних систем.

Особливу увагу було приділено залученню студентів до наукових досліджень, що підкреслює важливість підготовки нових фахівців у сфері авіації. В умовах швидкого розвитку галузі та нових викликів, такі конференції дозволяють обговорити актуальні проблеми, знайти нові рішення та підвищити ефективність роботи аеропортів і технічних служб.