Вручення Дипломів Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації студентам кафедри технологій аеропортів АКФ

Засідання Правління Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА), яке відбулося 10 липня 2024 року, стало слушною нагодою для вручення Дипломів Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації студентам кафедри технологій аеропортів Аерокосмічного факультету Національного авіаційного університету за кращі доповіді з аеропортової тематики на ХХІV Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» (секція «Менеджмент технологій аеропортів»), творчі ідеї та професійний підхід.
Президент ААУЦА Петро Липовенко тепло привітав та вручив нагороди Асоціації та сувеніри студентам 1 курсу освітнього ступеня «Магістр»: Максиму Добруцькому, Вікторії Дрозденко, Сергію Коломійцю, Тимофію Скальському та студенту 3 курсу освітнього ступеня «Бакалавр» Костянтину Тіміну.

Нагороди ААУЦА були започатковані в рамках співпраці з кафедрою технологій аеропортів Аерокосмічного факультету Національного авіаційного університету для підтримки майбутніх перспективних фахівців для аеропортів України.