Пліч-о-пліч до Перемоги

Колектив Аерокосмічного факультету НАУ,  комендант 8 корпусу і її колектив та група “Кікімори з Микільської Борщагівки» підтримали всеукраїнський волонтерський рух на підтримку ЗСУ. Так, завдяки, зібраній ними макулатурі (1690 кг на суму 7550 грн) та особистим донатам співробітників факультету,   було  придбано 1 дрон для бригади “Рубіж”. Ми  присвятили цю подію пам’яті  студентам нашого університету, які поклали своє життя за майбутнє нашої держави. Свій внесок у визвольну боротьбу з ворогом здійснили, група “Кікімори Микільської Борщагівки та провідний фахівець деканату АКФ, волонтер Оксана Слободенюк. Честь їм за це і низький уклін. Робота на підтримку ЗСУ триває. Приєднуйтесь. Пліч опліч ми подолаємо рашистську нечисть.

Слава Україні! Смерть ворогам!

Героям Слава!