Президентський фонд «Україна» і талановита молодь НАУ

IMG_0113_

Вже більше 10 років, кращі студенти НАУ отримають стипендії від Леоніда Кучми та Президентського фонду «Україна». В такий спосіб Фонд підтримує майбутніх інженерів та винахідників, аби вони й надалі могли розвивати науково-технічний потенціал України.
Цього року стипендіатами стали наступні студенти НАУ:
1.Тарас Паращук, студент 2 курсу Інституту інформаційно-діагностичних систем.;
2. Костянтин Садовський, студент 3 курсу Інституту інформаційно-діагностичних систем.;
3. Костянтин Питляк, студент 4 курсу Інституту інформаційно-діагностичних систем.;
4. Владислав Сачук, студент 2 курсу механіко-енергетичного факультету Аерокосмічного інституту.;
5. Вікторія Шильник, студентка 4 курсу факультету літальних апаратів Аерокосмічного інституту.
Під час вручення заохочень студенти запевнили: „Країну не підведуть і неодмінно виправдають сподівання батьків, викладачів та всіх, хто в них повірив і допомагає”.
Окремо майбутні авіафахівці подякували Леоніду Кучмі за поїздку на всесвітньо відомий авіасалон Лє Бурже. Влітку за сприяння Президентського фонду «Україна» п’ятеро студентів НАУ на власні очі побачили усі новинки головної події року у світі цивільної авіації.

Відео сюжет каналу ICTV

Відео сюжет каналу Інтер