Поселення студентів НН АКІ рекомендованих на поселення до гуртожитку №7 на 2017-2018 н.р. (1 хвиля)

ІНСТРУКЦІЯ про поселення студентів (1 хвилі)  до гуртожитку №7 на 2017-2018 н.р.
ДАТА ПОСЕЛЕННЯ
30 серпня 2017 року о 9:00 !!!
Особливості:
-Раніше цієї дати поселення не буде проводитись,оскільки буде проходити поселення 1 та 5 курсів.
-Поселяються лише студенти 1хвилі!
-Списки 2 хвилі на поселення будуть формуватися лише після поселення 1,5 курсів та 1 хвилі
АЛГОРИТМ ДІЙ:
1) Гуртожиток №7
Продовжити термін дії ордеру та договору на проживання(перепідписати) ,який вам буде видано Студентською радою в порядку черги.Та отримати перепустку до гуртожитку із закінченим терміном дії.
2)Медичний центр НАУ
Продовжити термін медогляду на ордері,який вам буде видано.Для цього необхідно пройти флюорографію та підписати ордер в терапевта.
3)Банк
Проплатити квитанцію за гуртожиток, яка буде видана вам в гуртожитку №7,при продовжені договору на проживання
4) Бюро перепусток
Продовжити видану вам в гуртожитку перепустку,для цього необхідно мати проплачену квитанцію на проживання в гуртожитку №7.
7) Гуртожиток №7
Здати ордер, заповнити арматурний лист, отримати м`який інвентар, та ключі.
ПРИМІТКА: Ордер потрібно здати протягом 30 календарних днів,студенти, які цього не зроблять, будуть виселені за порушення правил договору на проживання в гуртожитку №7