Вручення сертифікатів від компанії “Aeroneo”

18.03.15 в залі засідань Вченої ради, представник компанії «AeroNEO»(Португалія) К.Стасів подарував обіцяні сертифікати нашим красуням, а саме «Міс АКІ 2015»-Бубич Анастасія (ФЛА ТА-206) та «Перша Віце-Міс АКІ 2015»-Старовойт Юлія (ФЛА ТА-106), цей сертифікат дає змогу студенткам пройти літню виробничу практику на сонячному березі Португалії.
В жовтні 2014 року компанія «AeroNEO» підписала договір з НАУ. «AeroNEO» планує залучити у процес розбирання і вторинної переробки повітряних суден відповідні університети і технічні інститути, для того щоб повною мірою використовувати накопичені ними знання і добитися максимальної ефективності переробки всіх компонентів повітряних суден, які не можуть бути відправлені на вторинну переробку в стані “як є”. Компанія буде намагатися відправляти компоненти на переробку або на капітальний ремонт, для того щоб таким компонентам могло бути присвоєно нове маркувальне позначення, а саме – “EASA Form1”, наявність якого надає розробнику право повторного використання таких компонентів у складі повітряного судна.