ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання»

У період з 26 по 28 квітня 2016 року був проведений ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання» на базі Одеського національного політехнічного університету. Серед учасників були представники від Національного авіаційного університету, а саме студенти Навчально-наукового Аерокосмічного інституту Чиримпей Євген Ігоровича (МЕФ-507), Пасічниченко Євгеній Олександровича (МЕФ-304).
Студенти продемонстрували вміння творчо застосовувати отримані теоретичні знання з фахових дисциплін: «Системи електропостачання», «Електромагнітні перехідні процеси», «Основи релейного захисту та автоматизації енергосистем», «Математичні задачі енергетики» для вирішення конкретних завдань, проявили ініціативу у виборі оптимальних шляхів і методів її виконання.
Оргкомітетом Олімпіади учасники були нагороджені грамотами за активну участь. олімпіадаолімпіадаолімпіада