Студенти АКІ та ІІДС відвідали святковий концерт стипендіатів Президентського фонду Леоніда Кучми “УКРАЇНА”

18 грудня у Колонній залі Національної філармонії України ім. Лисенка відбувся святковий концерт стипендіатів Президентського фонду Леоніда Кучми “Україна”. Концерт був присвячений 9-ій річниці створення цієї благодійної організації.

Напередодні дня святого Миколая відбувся святковий концерт, участь в якому взяли стипендіати, яких протягом багатьох років підтримує президентський фонд “Україна”. Привітати Леоніда Даниловича прийшли і політики, серед яких в.о. міністра культури Михайло Кулиняк, народний депутат Ганна Герман, колишні прем’єр-міністри України Вітольд Фокін, Віталій Масол і Валерій Пустовойтенко, Надзвичайний і Повноважний посол Грузії в Україні Грігол Катамадзе, а також бізнесмен та благодійник Віктор Пінчук з дружиною Оленою Пінчук – главою фонду “АНТИСНІД” .

У святковому концерті взяли участь: Камерний хор дівчат Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка, учениця дитячої музичної школи №3 ім.Віктора Косенка м.Києва Марія-Луїза Плєшакова, учень Чернігівської музичної школи №1 ім.С.Вільконського Ілля Овчаренко, учні школи мистецтв №2 ім.Вериківського м.Києва Ілля Бондаренко і Тетяна Жмендак, вокальний колектив Кримського інженерно-педагогічного університету “Тань Йилдизи, учениця Міжнародної української школи Поліна Тарасенко, м. Херсон, вокалістка Соломія Лук”янець, хорова капела “ДЗВІНОЧОК”.