Стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації

В рамках міжнародної діяльності з 07 листопада по 15 листопада 2016 року в місті Прага (Чеська республіка) на базі Празького інституту підвищення кваліфікації викладачі кафедри Автоматизації та енергоменеджменту механіко-енергетичного факультету Навчально-наукового Аерокосмічного інституту спільно з Навчально-науковим інститутом післядипломного навчання НАУ взяли участь в міжнародній навчальній програмі «Освітні системи Євросоюзу: перспективи співпраці та розвитку», яка включала наступні модулі:

1. Освітня система Європейського Союзу.
  2. Застосування сучасних освітніх технологій (LMS, SIS, E-learning) в навчальному процесі.
  3. Принципи сучасного менеджменту.

Тривалість програми складала 108 годин. Заняття проводили фахівці Празького інституту, які безпосередньо беруть участь в розробці стратегії та розвитку освітньої системи Чеської республіки.
Учасниками програми були доцент кафедри АЕМ МЕФ ННАКІ Сергій Товкач та завідувач кафедри АЕМ МЕФ ННАКІ Віктор Захарченко (дистанційна участь).
Після успішного проходження міжнародної програми слухачі отримали сертифікати встановленого зразка.
vruchenn_tovkach