Робота секції «Автоматизація та енергоефективність в авіаційній галузі» в рамках XVІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

Політ

7 квітня 2016 року працювала секція «Автоматизація та енергоефективність в авіаційній галузі» в рамках XVІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» на базі кафедри автоматизації та енергоменеджменту Навчально-наукового Аерокосмічного інституту. Про актуальні питання автоматизації систем управління в авіаційній галузі, застосування енергозберігаючих технологій різноманітних технологічних процесів розповіли студенти 3-5 курсів, магістранти та аспіранти, молоді учені Національного авіаційного університету та Національного технічного університету України «КПІ», а саме Бенедицький Олександр, Чиримпей Євген, Яремчук Олена, Кияниця Мар’ян, Драгоєв Андрій, Соколов Євгеній, Зунунов Артем, Ципов’яз Анна, Мохаммад Фахар, Пасічниченко Євгеній, Пидорич Яна, Вітер Вікторія, Кубрак Ірина, Мищенко Олександр. Оргкомітетом конференції було визначено змістовні доповіді секції з рекомендацією їх до публікації в збірнику наукових праць «Наука і молодь»: