Лабораторії кафедри ЗЛПАТ


Лабораторія діагностики АТ оснащена комплексами обладнання, такими як, ІКУ-1 (індикатор коливань ультразвуковий), ендоскопами різного призначення, установка БАРС-2 для визначення складу металу.
В лабораторії виконується більше ніж 30 лабораторних робіт з дисциплін: «Основи технічної діагностики», «Методи Функціональної діагностики», «Діагностика та системи контролю технічного стану», «Методи та засоби діагностування».

Комп’ютерний клас надає можливість студентам виконувати курсові та дипломні проекти в електронному вигляді. Також в комп’ютерному класі виконується більше ніж 100 лабораторних робіт з наступних дисциплін: «Операційні системи ПЕОМ», «Основи надійності», «Моделювання інженерних задач на ЕОМ», «Основи технічної діагностики», «Експлуатація авіаційної техніки (ПС та ЕДУ)», «Діагностика та системи контролю», «Методи функціональної діагностики ЛА», «Комп’ютерні та інформаційні технології», «Міжнародне та державне регулювання льотної придатності ПС та АД», «Основи наукових досліджень», «Системи та процедури сертифікації АТ».