Знайомство студентів ФЛА з видатним українським теоретиком космонавтики Кондратюком Ю.В.

15.11.2012 студенти Факультету літальних апаратів Аерокосмічного інституту, на запрошення організаторів, відвідали засідання круглого столу із циклу «Видатні вчені та конструктори України» присвячене 115-річчю від дня народження видатного українського теоретика космонавтики Ю.В.Кондратюка (О.Г. Шаргея) «Тим, хто буде читати, щоб будувати…»

Засідання відбулося в залі Адміністративної ради Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ». Під час роботи круглого столу, студентам та учасникам було продемонстровано відеофільми, присвячені життю та діяльності Кондратюка Ю.В. та представлено ряд цікавих та змістовних доповідей присвячених роботам науковця .