Вітаємо Миколу Мазура з ІІ місцем!

26-28 квітня у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся другий етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Деталі машин і основи конструювання». У ньому взяли участь студенти вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Миколаєва, Мелітополя, Кривого Рогу, Сум, Рівного, Тернополя, Луцька, Івано-Франківська і Львова.
Олімпіада відбувалася у два тури – із розрахунків деталей машин та конструювання складальних одиниць деталей машин. У напруженій та безкомпромісній боротьбі учасники продемонстрували високий рівень знань, отож члени журі доклали чимало зусиль для об’єктивного оцінювання доробку кожного учасника.
Друге місце виборов студент Навчально-наукового Аерокосмічного інституту Микола Мазур АО-302.
Вітаємо!