Відрядження викладачів кафедри АЕМ МЕФ АКІ

З 17.09.2014 по 2.10.2014. на базі навчального центру Національної авіакомпанії «УзбекистонХавоЙуллари» м. Ташкент, Узбекистан., а також  з 20.10.2014 по 31.10.2014 на базі навчального центру аеропорту «МАНАС» м. Бішкек, Киргизія, викладачами кафедри Автоматизації та енергоменеджменту МЕФ АКІ було проведенокурси підвищення кваліфікації спеціалістів наземних служб цивільної авіації за напрямом «Візуальні та електроенергетичні системи забезпечення безпеки польотів на аеродромах цивільної авіації» розраховані на навчання контингенту спеціалістів, виробничі обов’язки яких пов’язані з технічною експлуатацією світлосигнальних та електроенергетичних систем аеродромів.

Курси проводили:доцент кафедри АЕМ АКІ Тихонов Віктор Васильович; доцент кафедри АЕМ АКІ Ільєнко Сергій Сергійович.

Слухачами курсів являлись фахівці з міжнародних аеропортів Узбекистану та Киргизії, які безпосередньо беруть участь в експлуатації електроенергетичних та світлосигнальних систем аеропортів, в яких вони працюють.

Після успішного проходження курсів слухачі отримали сертифікат встановленого зразка (ICAO).

Світлосигнальна система аеропорту «Манас» м. Бішкек

Дизель-генератор аварійного живлення світлосигнального обладнання аеропорту.

Слухачі курсів. м. Ташкент, Узбекистан.