Абітурієнту

Пророчі слова М.Жуковського про те, що людина злетить, спираючись не на силу своїх м’язів, а на силу свого розуму, підтверджені розвитком авіації. Сучасний літак унікальне творіння вчених, конструкторів, інженерів та робочих.
НН Аерокосмічний інститут є структурним підрозділом Національного авіаційного університету. Його історія розпочалася у 1933 році з механічного факультету Київського авіаційного інституту, який був створений на базі авіаційного факультету Київського політехнічного інституту. За цей період інститут дав путівку у життя тисячам авіаційних інженерів, які працюють є авіакомпаніях, авіабудівних та авіаремонтних підприємствах, організаціях України та інших країн.
Сьогодні НН Аерокосмічний Інститут має у своєму складі два факультети: літальних апаратів та механіко-енергетичний, на яких навчаються більше 1500 студентів денної форми навчання за державним замовленням та за контрактом.
Навчальний процес забезпечують біля 200 викладачів, у тому числі: 30 докторів наук, професорів, понад 100 кандидатів наук, доцентів.
Інститут забезпечує підготовку фахівців з отриманням дипломів: бакалавра – після чотирьох років навчання, спеціаліста, або магістра – після закінчення повного курсу навчання (5 або 5,5 років).
На всіх курсах створені групи, де повний курс навчання проводиться англійською мовою. За час навчання кращі студенти цих груп мають можливість пройти стажування в закордонних університетах.
За бажанням студенти мають можливість паралельно навчатись в інституті новітніх технологій університету. Після закінчення університету є можливість отримати другу вищу освіту.
Кращі випускники інституту мають можливість продовжувати навчання в аспірантурі, та в подальшому працювати на кафедрах інституту викладачами або науковими співробітниками.
Інститут має потужну навчальне-наукову базу щодо забезпечення підготовки фахівців у напрямах: “Авіа – та ракетобудування”,  “Обслуговування повітряних суден”, “Енергомашинобудування”, “Електротехніка та електротехнології”, “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”, “Специфічні категорії”.
Заняття проводяться в спеціалізованих аудиторіях за напрямами підготовки, комп’ютерних класах. В інституті діє навчально-дослідний інженерно-авіаційний центр, навчальний аеродром, спеціалізований ангар з натурними зразками літальних апаратів, станція випробування авіаційних двигунів, аеродинамічна випробувальна труба та інше сучасне обладнання.
Кафедри інституту тісно співпрацюють з промисловими підприємствами та організаціями де студентам передають свій досвід та знання провідні фахівці. Там студенти проходять навчання зі спеціальних предметів, виробничі практики, виконують та захищають дипломні проекти. Серед цих підприємств: державне авіаційне підприємство “АНТОНОВ”, серійний авіаційний завод “АНТОНОВ” авіаційний ремонтний завод №41 ОЦА, авіаційні компанії та аеропорти України, центральне конструкторське бюро “АРМА”, державна холдінгова компанія “АРТЕМ”, конструкторське бюро “ЛУЧЬ”, державна компанія “Укртрансгаз” та інші.
Усі студенти першого курсу забезпечуються гуртожитком. Для них передбачено медичне обслуговування та послуги профілакторію.
В університеті створені всі умови для якісного навчання, та активного відпочинку за інтересами: центр культури та мистецтв, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, клуб веселих та кмітливих.
У випускників аерокосмічного інституту немає проблем з працевлаштуванням після закінчення навчання, їх із задоволенням запрошують авіакомпанії та підприємства авіаційної галузі.
Шановні випускники середніх шкіл, коледжів, технікумів, ПТУ! Запрошуємо Вас на навчання до одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів України Національного авіаційного університету, зокрема до Аерокосмічного інституту.